Ogłoszenia Duszpasterskie 10 listopada 2018 09:27 wyświetleń: 751

XXXII NIEDZIELA ZWYKŁA, 11_listopada_2018 r.


 

 


 1.      Włączamy się w wielkie dziękczynienie naszego Narodu za 100 lat Niepodległości. (Po Mszy Świętej o godz. 9/10.30/12.00 zapraszamy do wspólnego śpiewania pieśni i piosenek patriotycznych z Rycerzami Kolumba). Msza Święta w intencji Ojczyzny pod przewodnictwem Księdza Arcybiskupa Metropolity Andrzeja Dzięgi dzisiaj, o godz. 18.00, po której nastąpi poświęcenie Dzwonu Niepodległości „Święty Jan  Paweł  II”. O godz. 19.00 zostanie wykonane Oratorium słowno-muzyczne z udziałem chórów szczecińskich pod dyrekcją prof. Ryszarda Handke.

2.      Trwa listopad. Modlitwy wypominkowe odmawiamy codziennie o godz. 17.30.

3.      Wszystkich dorosłych, a także młodzież zapraszamy do wysłuchania katechez, które
w naszej katedrze głoszone są we wtorki i piątki o godz. 19.00.

4.      Od piątku, 16 listopada br., do soboty przed Uroczystością Jezusa Chrystusa Króla Wszechświata, tj. do 24 listopada br., w naszej parafii przeżywać będziemy Nowennę do Jezusa Chrystusa Króla, w intencji: o łaskę poddania się Jezusowi Chrystusowi Królowi w życiu osobistym i społecznym w naszej Ojczyźnie. Modlitwy nowennowe po wieczornych Mszach Świętych.

5.      W następną Niedzielę będziemy gościć w naszej parafii świeckich misjonarzy z Bośni: Marzenę i Arkadiusza Majków. Podzielą się z nami świadectwem wiary i posługi ewangelizacji, a po Mszach Świętych będziemy mogli ich wesprzeć ofiarami do puszek.

6.      Organizujemy wyjazd dla dzieci, młodzieży i dorosłych na obóz zimowy w czasie ferii szkolnych. Informacje i zapisy u ks. Macieja i ks. Michała.

7.      Za ofiary składane na potrzeby naszej parafii serdecznie dziękujemy.

Ks. Dariusz Knapik - Proboszcz

8.      Do wieczności odeszli z naszej Wspólnoty:

Śp. Stanisław GONCIARZ, Leontyna KOSSAK-GŁÓWCZEWSKA i Tadeusz Wojciech KUWIK…


Parafia Rzymskokatolicka pw. Św. Jakuba Apostoła, 70-543 Szczecin, ul. Św. Jakuba Apostoła 1 

utworzono : 2018-11-10 09:27
cofnij drukuj do góry
Wszystkich rekordów: