dodano: 2021-04-27 13:16:00 edycja: 2021-05-02 23:40:52 autor: 48 odsłon: 5034

Peregrynacja figury Matki Bożej Brzemiennej w naszej świątyni!

Figura Matki Bożej Brzemiennej jest ustawiona obok obecnego w Eucharystii Jezusa, w kaplicy Najświętszego Sakramentu. Przez najbliższy tydzień zapraszamy do indywidualnej modlitwy o szacunek dla życia oraz za matki i ojców oczekujących potomstwa. W tygodniu powołaniowym prośmy również przez wstawiennictwo Matki Pana oraz św. Jana Pawła II, którego relikwie znajdziemy przy figurze Maryi, o nowe powołania kapłańskie, zakonne i misyjne oraz o odwagę dla młodych ludzi w pójściu za Chrystusem.  

 

 

Modlitwa za wstawiennictwem św. Jana Pawła II o dar potomstwa

 

     Święty Janie Pawle II, prosimy, wstaw się za nami przed tronem naszego Pana Jezusa Chrystusa, prosząc o dar upragnionego potomstwa dla nas. Wypraszaj potrzebne nam łaski i spraw, aby w naszych sercach zagościło tak długo wyczekiwane szczęście. Módl się za nami, święty Janie Pawle II!

 

Modlitwa do św. Dominika
- patrona kobiet w ciąży i małżeństw pragnących dziecka

 

     O nadziejo przedziwna, którąś dał opłakującym Cię, kiedy przybliżał się Twój zgon, że będziesz po swej śmierci pomocny swoim braciom, skoro stawisz się przed Wszechmocnego Boga tron. Spełń Ojcze to, coś przyrzekł w ostatnią godzinę i nam Twoim sługom okaż swą przyczynę! Ty, coś tyloma cudy swe imię wsławił, gdyś leczył ciała chore i kalekie, przyjdź do nas z łaską Pana Chrystusową i uzdrów duszę tą niebiańską mocą. Spełń Ojcze to, coś przyrzekł... Niech Ojcu chwała wiecznie brzmi, Synowi i Duchowi po wszystkie dni. Spełń Ojcze to, coś przyrzekł...

Módlmy się: Wszechmogący Boże, niech święty Dominik, który był gorliwym głosicielem objawionej Prawdy, wspiera Twój Kościół swoimi zasługami i nauką i niech będzie dla nas troskliwym opiekunem. Przez Chrystusa Pana naszego. Amen.

 

 

 27 kwietnia 2021r. 02 maja 2021r. 48 5034