loading...
Zamknij wpis

Wypominki 2020 - formularz on-line

Zachęcamy do wypełnienia formularza elektronicznego, wpisując do niego imiona zmarłych, za których w listopadzie prowadzona będzie modlitwa wypominkowa. 

     Wkrótce rozpocznie się listopad – miesiąc szczególnej modlitwy za drogich zmarłych. Na modlitwę wspominkową zapraszamy każdego dnia do naszej świątyni – Bazyliki Archikatedralnej pw. św. Jakuba Apostoła w Szczecinie – modlitwa będzie odbywała się o godz. 17.30.

 

     Czas pandemii zmusza nas do szczególnych i wyjątkowych działań. Na całe szczęście nowe technologie pomagają nam w podejmowanych inicjatywach. Z tego względu stworzyliśmy specjalny formularz, w którym będzie można wpisać imiona i nazwiska zmarłych. Ponadto formularz daje możliwość wybrania dnia, w który Ofiarodawca chciałby, aby modlitwa się odbywała. Wypełnione i przesłane dokumenty trafią w ręce kapłana, który w modlitwie powierzał będzie zmarłych Panu Bogu. Ponadto nadmieniamy, iż w modlitwie będzie można uczestniczyć także on-line dzięki bezpośredniej transmisji z katedry prowadzonej w Internecie.

 

Przy składaniu wypominek będzie można złożyć dobrowolną ofiarę na rzecz kościoła, przesyłając ją na numery bankowe parafii.

 

Szczegółowe informacje oraz formularz znajdziecie Państwo w linku poniżej:

https://forms.gle/CNbcQ6BThkszchXLA

 

Zachęcamy do skorzystania z tej nowatorskiej metody składania wypominków za zmarłych.

 

"Święta i zbawienna jest myśl modlić się za zmarłych, aby byli od grzechu uwolnieni".

(2 Księga Machabejska 12, 46)

 

 

 LIVE

Najbliższa msza św. --- Następna: ---


Powiększ ...

GALERIE

POLECAMY

NAWIGUJ